Kremsa Digital

Letná búrka s Jack Daniel's

30.07.2019

Hovorí sa, že letné búrky prečistia vzduch a vždy sa pri nich stane niečo nezabudnuteľné. Že majú ten správny náboj, tak trochu magickú atmosféru. Presne to sa stalo v jeden sobotňajší večer, kedy počasie do karát hralo jedine najznámejšiemu slovenskému kúzelníkovi, ale za to krivka dobrej nálady mala prudko rastúcu tendenciu. 

Leto patrí festivalom, dobrým drinkom a pocte Jackovi Danielsovi. Ako je možné všetko spojiť dohromady? Celkom jednoducho, keď jednotlivé atribúty dobrej nálady naženiete pod jednu strechu. Ideálne pod záštitu festivalu, tak ako sa to stalo aj tento rok na Grill & Beer Festival v Bratislave. Hudba, dobré jedlo a kvalitné občerstvenie v podobe alko aj nealko drinkov sa spojili na jednom mieste v Parku Andreja Hlinku v bratislavskej mestskej časti Ružinov.

Čo ste mohli zažiť?

Festival ponúkol počas troch dní všetko, čo ľudia milujú, aj napriek tomu, že sobota patrila skôr k tým upršanejším dňom v roku. Stánok Jack Daniel’s však nezostal ani chvíľu prázdny. Možno iba vtedy, keď sme potrebovali odfotiť Zuzku Ondrisovú, ako si na dubovom sude, v ktorom zreje whiskey do krásy, veselo kibicuje s barmanom. Našla si pre nás čas, tentokrát necvičila s tvárou jogu, ale vďaka slamke v miešanom nápoji dozaista posilnila aj svaly tváre. Poznáte ju, to je tá, čo robí všetky tie grimasy a vďaka jej joge nepotrebuje žiadne liftingy ani invazívne zákroky, respektíve nie tak skoro. Je mamou dvoch krásnych dcér a manželkou skvelého muža Juraja. Pôsobí ako lektorka a školiteľka Tvárovej jogy na Slovensku aj v Čechách pod svojou značkou Face Yoga Institute. Žije v rakúskej obci Wolfsthal, kde je aj poslankyňou a snaží sa pomáhať a spájať ľudí žijúcich v rakúskom pohraničí. Taká šikovná baba, do voza aj do koča.

Herečky, na scénu!

O fantastické drinky sa celý čas starali skúsení barmani a barmanky. Vyškolený personál vedel poradiť s celým sortimentom. Ľudia dostali full servis s úsmevom aj výkladom, ak bolo treba. Herečka, speváčka a moderátorka účinkujúca nielen v divadelných projektoch ako Jesus Christ Superstar, Obchod na korze, Nová scénička, Listy Emilovi, Chrám matky Božej, ale napríklad aj v denných seriáloch Divoké kone, Zoo, 1890, Tajné životy, Kredenc, Kuchyňa si pochvaľovala Fire. Ako vidno na fotke, dokonale predviedla svoj herecký talent a s Jack Daniel’s personálom zinscenovala pasáž ako zo seriálu.

Zuzana Hrvoľová pôsobila tiež v úspešných detských projektoch Fíha Tralala a Babyband. Je autorkou textov piesní na debutovom CD kapely Babyband – Pripraviť sa, pozor, štart! Jej hlas môžete okrem spevu aj z dabingu reklám. Ako moderátorka má na svojom konte viacero podujatí, plesov, súťaží, koncertov, či zábavných talkshow, okrem iného aj svoju vlastnú autorskú talkshow Supermamy. Je tiež súčasťou speváckeho kvartetu Alasis, ale v tento večer nám zaspievať odmietla. Do tanca hrala živá kapela, ktorej ani nepriaznivé počasie neubralo z tých správnych akordov. 

Svojou návštevou na evente nás poctila aj Kristína Slováková, herečka, speváčka a maliarka venujúca sa už 15 rokov fakírskemu a žonglérskemu umeniu. Svojho domáceho miláčika, hada, 40 kilogramového žltého škrtiča Luňáka, nechala pre tentokrát doma v pohodlí svojej obývačky v akváriu. Kristínku môžete poznať zo známej šou Česko Slovensko má talent 2010 a jednej z mnohých rozprávok Láska na vlásku. Ako správnej fakírke sme jej dali do ruky Jack Daniel’s Fire a kupodivu sme sa fotenie zaobišlo bez nutnosti zásahov hasičov. 

Kúzla s Jack Daniel’s

Zlatým klincom programu sa stal Jožko Talostan, najznámejší slovenský kúzelník. Kúzelník Talostan je absolútny profesionál ocenený viacerými cenami a s medzinárodnými skúsenosťami na akejkoľvek akcii predvedie od mikromágie po ilúzie s asistentkou všetko, na čom sa zabavíte a súčasne Vám vyrazí dych. Podobne, ako sa to stalo aj nám na festivale, kedy Jožko doslova začaroval barmanku Dominiku. Nielenže uhádne kartu, ktorú si vytiahnete, ale s totálnou prenosťou dokáže šokovať, keď sa vaša karta odrazu ocitne uprostred citróna a vy netušíte, ako sa tam dostala. Uznajte, nie je na mieste si za takýmto číslom dať jeden shot? 

Umenie skúseného fotografa

Letný večer pod rúškom mrakov a občasných kvapiek dažďa zdokumentoval Milan Maršalka. Netušíme, aké všetky objektívy a filtre použil, ale fotkám dodal, ako sám vraví, “ten správny festivalový look”. 

Milan o sebe prezradil: “Som srdcom Bratislavčan. Fotenie začalo ako zábava s vášňou a neskôr sa stalo aj prácou. Prevažne sa zameriavam na portrétnu fotografiu a reportáže rôznych eventov. Moje začiatky nájdete na očnej klinike NeoVízia, kde som fotil očné operácie. Pracoval som aj na projekte Digitalizácia kultúrneho dedičstva. Pred časom ma spoločnosť Fomei zaradila medzi svojich ambasádorov 

Chvíle voľna trávim na záhrade, na vzduchu. Ak chcem na fotenie čerpať inšpirácie, idem niekam preč, kde som sám a môžem vymýšľať námety na projekty. Veľakrát vo fotografii hľadám emócie a náladu. Milujem čiernobielu. Fotím aj ženy, v tomto chaotickom svete treba fotiť aj niečo krásne.”

Na evente sme stretli aj verného fanúšika Jack Daniel’s Woodyho s jeho priateľmi. Po celom svete navštevuje eventy Jack Daniel’s, má bohatú zbierku suvenírov práve tejto značky a venuje sa charite. Málokto sa môže pýšiť titulom brandlover, Woody môže tento pojem s pokojným svedomím definovať v synonymickom slovníku. Nazdravie!

Sme radi, že sme mohli ochutnať atmosféru festivalu gurmánov s drinkom Jack Daniel’s a priblížiť vám neopakovateľnú atmosféru letného večera tak trochu s netradične júlovým počasím, ale tradične dobrou náladou. Ako sa hovorí, nie je zlé počasie, iba zlé oblečenie. Tak nazdravie, priatelia. Vidíme sa o rok. 

Aj pre vás vieme zorganizovať akciu na podporu značky a spraviť pre vás zaujímavý offline event, ktorý podporí aj vaše online aktivity. Stačí, ak nám napíšete na ajasenovcova@kremsa.com

Komentáre


Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia