O nás

Sme digitálna agentúra.
Od roku 2006 meníme čísla na príbehy.
Vieme vám pomôcť s performance marketingom,
web developmentom a mobilnými riešeniami.

Daniel Kremsa je vizionár, ktorý hľadá rovnováhu medzi technológiou a účelom. Dan je Founder našej agentúry Kremsa Digital a aj Co Founder kalifornskej marketingovej agentúry Pastilla Agency. Dan tiež vytvoril najväčšiu aplikáciu na hlasovanie na Facebooku (kým si Facebook nevytvoril svoju vlastnú). Miluje plachtenie a spoznávanie nových miest.

Okrem toho, že sa Adam stará o vás, našich klientov, aby ste boli spokojní a nič vám nechýbalo, rád sa podieľa aj na brainstormingoch. Vymýšľa spôsoby, ako urobiť kampane alebo online projekty tak, aby boli zaujímavé pre návštevníkov a užívateľov, ale hlavne aby boli aj technicky funkčné a aby nezruinovali klientom budgety. Okrem toho rieši aj každodenné agentúrne záležitosti alias ,,pán Wolf” z Pulp Fiction - máte problém? Vyriešim ho :)

MK je náš Technical Lead a guru cez servery v jednej osobe. Čokoľvek, čo potrebujete, vyrieši takmer okamžite. Vďaka nemu sa cítime my aj naši klienti v bezpečí. Mnohí ho nikdy nevideli, ale veríme, že skutočne existuje.

Andrej pracuje u nás od roku 2021 na pozícií Full-Stack Developera. Baví ho vytvárať weby a aplikácie, rád rieši technické problémy. Pracuje najmä v PHP, Node.js, Reacte, Vue a Wordpresse. Vo voľnom čase sa veľa vzdeláva a rozširuje svoje obzory.

Milo je náš tichý makač, nenechá sa ničím rušiť a posúva projekty konštantnou rýchlosťou vpred. Pracuje u nás od leta 2011 a spoločne sme vypustili do sveta kopec pekných projektov. V rámci PHP sa kamaráti s YII2, Drupal, Magento, Wordpress a pri JavaScripte nepohrdne ani Angularom.

Michal je náš Junior/Medior Full-Stack Developer. Do tímu sa pridal začiatkom roka 2022. Jeho doménou je programovanie v PHP jazyku v spolupráci s frameworkami Laravel, Symfony či Yii. Čo sa týka CSS a JavaScriptu, pracuje a zdokonaľuje svoje zručnosti s frameworkami Tailwind CSS, Nuxtjs, Vue, ale aj React. Vo voľných chvíľach si rád vyšliape nejaký vrch alebo zájde na dobré jedlo.

Tamara v Kremsa Digital manažuje marketingové a v poslednom čase čoraz viac developerské projekty. Snaží sa klientom splniť, čo im na očiach (e-mailoch) vidí a zariadiť to u nás v agentúre tak, aby dobre bolo. Čiže načas a v budgete. A keď sa jej tam podarí pridať aj nejaký vtip, o to lepšie. Je tak trochu domased, čiže vo voľnom čase ju máločo poteší viac ako objaviť fakt dobrý nový seriál alebo videokurz (alebo hlúpu reality show, ale o tom pssssst).

Miloš je náš skúsený Senior Web Developer. Chceli by sme vám o ňom povedať viac, ale ani my sme sa viac nedozvedeli.

Kika je súčasťou nášho tímu od roku 2016 a v našej agentúre pôsobí ako Senior PPC Specialist. Stará sa o online kampane našich klientov, z ktorých väčšinu aj sama manažuje. Vo voľnom čase rada binguje dobré seriály alebo sa vzdeláva.

Sany začínala v Kremse ako Project Manager, ale časom si uvedomila, že jej viacej vyhovuje exekutívna práca. A tak momentálne pôsobí ako Copywriter a QA Tester, píše články v angličtine a dohliada na kvalitu našich developerských projektov. Vo voľnom čase rada behá a nevie zaspať bez prečítania aspoň pár strán nejakej dobrej knihy.

Mafi sa primárne stará o doladenie vašich webových stránok k dokonalosti. No rovnako rád sa zapája do všetkých kreatívnych činností v agentúre. Vie natočiť a zeditovať fajnové video, urobiť stránku s animáciami vo webflow alebo natočiť virálny TikTok. Svoj voľný čas najradšej trávi v teple s knihou v ruke alebo na poriadnom dobrodružstve, nič medzitým.

Monika prikvitla do Kremsa Digital tímu v roku 2021. Má na starosti ľudské zdroje a robí aj ako Account Manager. Vyštudovala marketing a pracovala v Tatrách a zahraničí v štyroch rôznych krajinách na troch kontinentoch. Má proklientský prístup, pozitívne zmýšľanie a je otvorená výzvam. Monika je skutočný mountainlover, takže každý víkend sa väčšinou dobíja niekde v horách na turistike.

V agentúre Kremsa Digital je Tomáš nováčik, no v oblasti PPC kampaní rozhodne nie. Svoju cestu do sveta online marketingu započal počas štúdia marketingovej komunikácie, popri ktorom aj pomáhal s online marketingom v malej bratislavskej agentúre. Potom vyrazil za rieku Moravu do Prahy, kde pracoval ako Online Marketing Specialist pre menšiu agentúru a následne pre veľkú mediálku. Strávil aj takmer rok v USA, má rád americký aj európsky futbal a aktuálne sa márne pokúša vychovať adoptovaného psa.
Kontaktujte náscaptchaKremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia