O nás

Sme digitálna agentúra.
Už 14 rokov meníme čísla na príbehy.
Vieme vám pomôcť s performance marketingom,
web developmentom a mobilnými riešeniami.

MaFi sa primárne stará o doladenie vašich webových stránok k dokonalosti. No rovnako rád sa zapája do všetkých kreatívnych činností v agentúre. Vie natočiť a zeditovať fajnové video, urobiť stránku s animáciami vo webflow alebo natočiť virálny TikTok. Svoj voľný čas najradšej trávi v teple s knihou v ruke alebo na poriadnom dobrodružstve, nič medzitým.

Veronika má na starosti marketing a stratégie. Venuje sa brandingu a je aktuálne prvým a jediným certifikovaným Brand Architektom na Slovensku. Aj v bežných veciach sa snaží vždy nájsť nový uhol pohľadu a prepájať jednotlivé súčasti tak, aby tvorili zmysluplný celok. Popri práci sa neustále vzdeláva, hrá v divadle, veľa číta a práve píše svoju tretiu knihu.

Ľuboš sa stal členom nášho tímu pôvodne ako asistent. Postupom času sa z neho stal použiteľný kus v podobe content špecialistu. Jeho hlavným prínosom je veľa energie na zmajstrovanie nových zručností ako napríklad tvorba podcastov, videí, kreatívnych príspevkov. Študuje na Ekonomickej univerzite, konkrétne odbor daňovníctvo. Vo voľnom čase rád hrá basketbal a beháva. Taktiež je veľký hudobný “fajnšmeker” a rád si pozrie dobrý stand up alebo seriál.

Okrem toho, že sa Adam stará o vás, našich klientov, aby ste boli spokojní a nič vám nechýbalo, rád sa podieľa aj na brainstormingoch. Vymýšľa spôsoby, ako urobiť kampane alebo online projekty tak, aby boli zaujímavé pre návštevníkov a užívateľov, ale hlavne aby boli aj technicky funkčné a aby nezruinovali klientom budgety. Okrem toho rieši aj každodenné agentúrne záležitosti alias “pan Wolf” z Pulp Fiction - máte problém? Vyriešim ho :)

Adela napíše blog a ešte si s vami zacvičí aj jogu. Pre agentúru robí copywriting, zostavuje pre klientov content kalendáre a newslettre. Miluje kontakt s ľuďmi, organizuje eventy aj fotenia. Networking ju baví ako máločo. Zo všetkého však najradšej tvorí príbehy, učí sa nové veci a vo voľnom čase behá, cvičí a číta. Chystá sa vydať druhú knihu a dokončuje tretiu, pretože len tak vie uspokojiť svoju kreatívnu dušu.

Kika je naša marketingová špecialistka, ktorá za krátky čas oslávi svoje 4 narodeniny v Kremsa Digital. V našej agentúre zastáva marketingovú, tzv "pépécečkársku" časť tímu. S klientmi a číslami si rozumie a rada tvorí prezentácie a analýzy. Stará sa o reklamné kampane viacerých klientov, väčšinu z nich si aj sama manažuje. Okrem toho vo voľnom čase rada vyrába BIO kozmetiku a zbožňuje fantasy filmy.

Milo je náš tichý makač, nenechá sa ničím rušiť a posúva projekty konštantnou rýchlosťou vpred. Pracuje u nás od leta 2011 a spoločne sme vypustili do sveta kopec pekných projektov. V rámci PHP sa kamaráti s YII2, Drupal, Magento, Wordpress a pri Javascripte nepohrdne ani Angularom.

Miloš je náš skúsený senior web developer. Chceli by sme vám o ňom povedať viac, ale ani my sme sa viac nedozvedeli.

Je náš technical lead a guru cez servery v jednej osobe. Čokoľvek čo potrebujete, vyrieši takmer okamžite. Vďaka nemu sa cítime my aj naši klienti v bezpečí. Mnohí ho nikdy nevideli, ale veríme, že skutočne existuje.

Grafik, športovec a whisky nadšenec. Od najmenších reklamných bannerov po komplexné portálové riešenie, Peter navrhne a nadizajnuje čokoľvek. Miluje prehľadné a jednoduché rozdelenie webov a dostatok “white space”. Dôraz kladie na kvalitný užívateľský zážitok, ktorý mu je prednejší ako vyčačkané rozhranie.

Tamara v Kremsa Digital manažuje marketingové a v poslednom čase čoraz viac developerské projekty. Snaží sa klientom splniť, čo im na očiach (e-mailoch) vidí a zariadiť to u nás v agentúre tak, aby dobre bolo. Čiže načas a v budgete. A keď sa jej tam podarí pridať aj nejaký vtip do toho, o to lepšie. Je tak trochu domased, čiže vo voľnom čase ju máločo poteší viac ako objaviť fakt dobrý nový seriál alebo videokurz (alebo hlúpu reality show, ale o tom pssssst).
Kontaktujte nás
Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia