NAŠTARTUJTE ONLINE MARKETING V AUTOMOTIVE SEGMENTE

Zviditeľnite svoju značku dílera alebo importéra automobilov, odlíšte sa od konkurencie
a získajte nových zákazníkov s partnerom pre svoj marketing, ktorý sa odvetviu rozumie.

Prečo my?

MÁME DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI S ONLINE MARKETINGOM PRE PREDAJCOV AJ DOVOZCOV AUTOMOBILOV

Importéri

Pre importérov Mitsubishi Motors už od roku 2014 a MG Motor od roku 2022 zabezpečujeme kompletnú online komunikáciu na Slovensku a čiastočne aj v Čechách pomocou google search, display remarketingu, reklám či tvorby obsahu na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a TikTok.

Single a multibrand dealeri

Pre viacerých single aj multibrand predajcov automobilov dlhodobo zabezpečujeme online komunikáciu zameranú na budovanie povedomia o ich spoločnostiach a ponúkaných vozidlách. Rovnako sa staráme o získavanie nových návštevníkov pomocou viacerých marketingových kanálov.

MG
Mitsubish
Ford
Audi
BMW
Skoda
Renault
Cupra
Dacia
Seat
Ebook

NAŠE SKÚSENOSTI V TOMTO ODVETVÍ
SME PRETAVILI DO EBOOKU

Prečítajte si zadarmo tipy, ako na efektívny online
marketing pre importérov a dílerov automobilov.

S ČÍM VÁM
DOKÁŽEME POMÔCŤ?

Brandová stratégia
Brandová
stratégia
Marketingová a komunikačná stratégi
Marketingová
a komunikačná
stratégia
PPC kampane
PPC
kampane
Sociálne siete
Sociálne
siete
Web development
Web
development
Obsahový marketing
Obsahový
marketing
SEO
SEO
E-mail marketing
E-mail marketing

V TROCH KROKOCH OBJAVÍME NEDOSTATKY
A PONÚKNEME RIEŠENIA

Krok 1

Analýza online komunikácie vás a vašej konkurencie

Pomocou nezáväznej a bezplatnej analýzy v hodnote 390 € zistíme silné a slabé stránky vás, vašej konkurencie a ponúkneme návrhy na zlepšenia.

Krok 2

Základná analýza
UX a UI vášho webu

Vďaka nezáväznej a bezplatnej analýze v hodnote 450 € odhalíme nedostatky technického riešenia, SEO a legislatívnych štandardov a UX aj UI pre vylepšenia z pohľadu návštevníkov, ale aj vášho marketing či sales oddelenia.

Krok 3

Prezentácia zistení a návrhov na zlepšenie

Na osobnom stretnutí v trvaní približne dvoch hodín si prejdeme zistenia a odporúčania z analýz a poskytneme indikatívnu cenovú ponuku na implementáciu týchto vylepšení.

ČO VÁM SPOLUPRÁCA S NAMI PRINESIE?

 • Komplexná pomoc vášmu marketingovému oddeleniu
  Sústreďte sa na nové aktivity a marketingovú exekutívu nechajte na nás.
 • Interný tím
  Získate špecialistov na všetkých pozíciách bez potreby in-house oddelenia.
 • Efektívna komunikácia
  Komunikovať budete s jedným človekom, ktorý bude mať dôkladný prehľad o všetkých marketingových aktivitách, na ktorých pracujeme.
 • Spolupráca s vaším tímom
  Budeme v úzkom kontakte s vašimi špecialistami a pomôžeme im s nastavením plánov a navrhneme riešenia, ako ich dosiahnuť.
 • Transparentnosť
  Na pravidelnej týždennej alebo mesačnej báze obdržíte reporty a prehľad všetkých nami zabezpečovaných aktivít.
 • Partnerstvo
  Pri dlhodobej spolupráci poskytujeme našim klientom výhodnejšie ceny.

S digitálnou agentúrou Kremsa Digital sme obzvlášť spokojní. Svedčí o tom niekoľko úspešných online kampaní, ktoré prispeli k zvýšeniu predaja produktov značky Mitsubishi. Profesionálny prístup agentúry, perfektný time management, promptné dodanie služieb, na ktorých sme sa vždy vzájomne dohodli, sú hlavnými znakmi, ktorými sa Kremsa Digital môže smelo pochváliť. Ich servis môžeme len odporučiť.

Zuzana Kubíková marketing manager Mitsubishi Motors SR

So spoločnosťou Kremsa Digital spolupracujeme už viac ako dva roky. Okrem vysoko profesionálnej práce na bežných kampaniach oceňujeme najmä nové kreatívne prístupy, za ktoré sme boli chválení aj samotným importérom značky BMW na Slovensku. Oceňujeme snahu optimalizovať naše investície do online reklamy. Kremsa Digital je našim partnerom v oblasti online a máme v nich absolútnu dôveru.

Christian Malchárek Chairman of the Board/Managing Director BMW Group M

S agentúrou Kremsa Digital spolupracujeme už viac ako 5 rokov. Poskytujú nám kompletný servis online kampaní pre naše dílerstvo a značku Mitsubishi. Počas obdobia spolupráce je cítiť neustály progres a inovácie, ktoré posúvajú naše výsledky ďalej. Pozitívom je aj plynulá a bezproblémová komunikácia s našou accountkou Kristínou Konečnou.

Ivana Balážová marketing manager Auto Palace Panónska

Kremsa Digital nám pomáha pochopiť a prispôsobiť marketing pre automotive segment na sociálnych sieťach a byť vždy na špičke v komunikácii s našimi klientami. Oceňujeme profesionálny prístup a nasadenie celého ich tímu na dennej báze.

Miroslav Tikl Managing Director Summit Motors Bratislava

Uvádění nové značky na trh se v automobilovém prostředí neděje každý den a tak jsme celé kampani venovali velké úsilí podpořené adekvátním rozpočtem. Pokud současně uvážíme význam online médií v rámci komunikačního mixu značky MG, byla naše spolupráce s agenturou Kremsa naprosto klíčová. Jejich profesionální přístup a odbornost v rámci přípravy a exekuce celé kampaně zahrnující také sociální média pro obě země je příslibem dobré spolupráce také v roce 2023, kdy budeme značku MG dále rozvíjet a uvádět nové modely hned v několika segmentech včetně elektromobilů.

Marek Vodička PR & Marketing Manager MG Motor Slovensko

POZRITE SI VÝBER NAŠICH PRÁC
V AUTOMOTIVE

PPC
REKLAMA

Pomocou PPC reklamy sa snažíme v automotive segmente dosahovať požadované, merateľné výsledky. Vďaka vhodným textáciám, kľúčovým slovám, zacieleniam, umiestneniam či kreatívam v banneroch zvýšiť návštevnosť napríklad aj o 80 %, ako to bolo v prípade GROUP M, autorizovaného predajcu BMW. 

Čítať viac
PPC REKLAMA
OBSAHOVÝ MARKETING

OBSAHOVÝ
MARKETING

Pri tvorbe obsahu na sociálne siete Facebook, Instagram, LinkedIn a TikTok sa sústredíme najmä na atraktivitu a pridanú hodnotu obsahu. Tak, aby vtiahol súčasných aj nových fanúšikov do života značky či predajcu, predstavil nové aj skladové modely a utvrdil ich, že práve oni sú správny partner pre nákup vozidla. Tak to bolo aj v prípade uvedenia novej značky MG Motor.

Čítať viac

WEB
DEVELOPMENT

Pri vývoji webov v automotive segmente dbáme nielen na jednotný vizuál, prehľadnú navigáciu a responzívnosť, ktorá poskytne stopercentný používateľský zážitok, ale tiež na prehľadnú administráciu obsahu a automatizáciu spracovania dát, ktorá uľahčí prácu aj vám. Tak, ako to bolo aj v prípade developmentu webu pre Audi Centrum Bratislava.

Čítať viac
WEB DEVELOPMENT

Ak sa chcete dozvedieť viac o komplexnejších marketingových výzvach v automotive segmente, na ktorých sme pracovali, prečítajte si prípadové štúdie.

Zistiť viacAK POTREBUJETE POMÔCŤ S AUTOMOTIVE MARKETINGOM, NAPÍŠTE NÁM.captchaKremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia