Kremsa Digital

Mitsubishi - Tri Diamanty Na Kapote

Mitsubishi Motors Slovensko je importér značky Mitsubishi na slovenskom trhu. Tri diamanty na kapote predstavujú spoľahlivosť a kvalitu japonských automobilov. M Motors už od roku 2013 nachádza kvalitu a spoľahlivosť aj v našich online reklamných kampaniach, ktorými podporujeme predaj automobilov značky Mitsubishi na Slovensku. 

 

Online marketing

Už 6 rokov pomáhame nášmu klientovi rásť a podporujeme jeho predajné aktivity. Dovolíme si tvrdiť, že aj vďaka výkonnostným kampaniam našej digitálnej agentúry majú predajné čísla vozidiel Mitsubishi stabilnú úroveň. Sme hrdí, že sme toho súčasťou.

 

Pre Mitsubishi Motors Slovensko sme okrem výkonnostných reklamných kampaní vytvorili aj špeciálne landing pages orientované na predaj konkrétnych modelov ASX, Outlander, Eclipse Cross, L200 a Space Star. 

 

Hlavným cieľom našich kampaní pre klienta zapojiť do komunikácie aj iné online kanály, aké využíval doteraz, vytvoriť marketingovú stratégiu na zjednotenie komunikácie a následne zvýšiť povedomie o značke.

Pravidelne vytvárame pre klienta rôznorodé kampane v online prostredí.

 

Z online marketingových aktivít sme využili nasledovné kanály: vyhľadávacia a displejová reklama na Google a online reklama na sociálnych sieťach YouTube, Facebook, Instagram. Okrem týchto kanálov sme využili aj Etarget, Azet klik. 

 

Na základe dobrej spolupráce s importérom sme získali dôveru troch autorizovaných predajcov značky Mitsubishi: Mitsubishi Auto Palace Panónska, Mitsubishi PP Auto Poprad, Mitsubishi Begam Trnava.

 

Sme radi, že klient je s našou agentúrou dlhodobo spokojný. Svedčí o tom aj referencia:

"So službami digitálnej agentúry Kremsa Digital sme veľmi spokojní. O vynikajúcej spolupráci svedčí hneď niekoľko úspešných online kampaní, ktoré agentúra realizovala pre našu spoločnosť a ktoré prispeli k dosiahnutiu stanovených cieľov vrátane plánovaného objemu predaja vozidiel značky Mitsubishi na Slovensku v uplynulých rokoch. Ako dlhoročný klient agentúry Kremsa Digital oceňujeme najmä profesionálny prístup zo strany agentúry a celého jej Tímu, perfektne zvládnutý time a budget management, promptné dodanie objednaných služieb vrátane proaktívneho zasielania kreatívnych nápadov na vylepšenie a optimalizáciu komunikácie, či zvýšenie efektívnosti realizovaných kampaní. Servis agentúry Kremsa Digital môžeme profesionálne aj ľudsky vrelo odporúčať. "

Zuzana Kubíková - PR & Marketing Manager M Motors Slovensko

 

 

 

Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia