T.O.P. Auto Bratislava

Lead generationTOP Auto Bratislava

Spoločnosť T.O.P. Auto Bratislava pôsobí na slovenskom automobilovom trhu už 21 rokov a je najväčším a najskúsenejším autorizovaným predajcom a servisným strediskom automobilov prémiových značiek Volvo, Jaguar a Land Rover v Slovenskej Republike.


Výzva

Naša spolupráca s T.O.P. Auto Bratislava nastala v roku 2016, kedy nás klient oslovil s potrebou vytvoriť reklamnú kampaň zameranú na predaj skladových vozidiel Volvo V40.

zásah vyše
0k
počet leadov
0

RiešenieKlientovi sme navrhli riešenie predaja formou získavania relevantných leadov, akými boli kontakty na potenciálnych zákazníkov, ktorí prejavili záujem o kúpu vozidla. Vytvorili sme unikátnu mikrostránku zbierajúcu kontaktné údaje užívateľov a podporujúcu predaj konkrétneho vozidla Volvo V40. Kampaň sme časovo obmedzili pre zvýšenie záujmu zo strany užívateľov. Na propagáciu stránky sme použili kanály Google a Facebook.

Finálny stav

Mesačná kampaň na podporu predaja vozidiel zasiahla celkovo viac ako 500 000 užívateľov a vygenerovala 239 konkrétnych leadov. Všetky skladové vozidlá sa aj pomocou našej online kampane podarilo predať.

Sumarizácia

Cieľ kampane bol splnený a všetky skladové vozidlá našli svojich nových majiteľov. Klientovi sa spolupráca natoľko páčila, že s nami pokračoval na ďalších 7 kampaniach v priebehu 1 roka. Generovanie leadov postupne zdokonaľujeme a pri posledných kampaniach sme dokonca podstúpili aj osobnú kvalifikáciu leadov, aby sme odčlenili tie menej relevantné. Tým sme docielili, že klient už dostáva iba finálny zoznam užívateľov s vysokým záujmom o kúpu špecifického modelu.Potrebujem leadycaptcha
Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia