Amoeba Music

Webhosting / development


Amoeba je najväčšia nezávislá spoločnosť predávajúca hudobné nahrávky.
S predajom začala firma v roku 1990 vo svojich kamenných predajniach v Berkeley, San Franciscu a Hollywoode. V jej portfóliu sa nachádza široké množstvo hudobných žánrov od rocku až po experimentálnu muziku.

Je jedinečná nie len svojou najväčšou a najbohatšou zbierkou DVD a vinylových platní na svete, ale aj prístupom k zákazníkom. Jej snahou je okrem iného vytvoriť komunitu pre milovníkov hudby.
Výzva
Pre nášho klienta sme potrebovali zabezpečiť hosting, ktorý presahuje potreby bežných webov vo všetkých parametroch. V počte prístupov na server v jednom čase, množstve dát, celkovom trafficu a vo vysokej úrovni bezpečnosti.

4x
server
2x
replikácia
2x
loadbalancerRiešenie  • 4 x server s redundantnými diskami, procesormi, zdrojmi etc.
  • 2 x v replikácii (servery sa medzi sebou synchronizujú)
  • 2 x load balancery (prichádzajúce dopyty sú prerozdeľované podľa vyťaženia jednotlivých serverov)
  • osobitný mechanizmus pre zabezpečenie osobných údajov, kde sú dáta uložené v separátnej sieti, do ktorej sa dá iba šifrovať, nie však dešifrovať
  • infraštruktúra je zautomatizovaná cez Ansible a Terraform

Aktuálny stav

Vynaložené investície sa vyplatili a vrátili v podobe spokojného stáleho klienta, ktorý využíva naše hostingové služby už 10 rokov. Aj napriek vysokej návštevnosti naše servery poskytnú stránke 99.9% dostupnosť vďaka systému load balancerov a dobre navrhnutej serverovej infraštruktúre. Servery zaznamenávajú stabilnú návštevnosť a sme radi, že spolupráca s klientom prebieha bezproblémovo.Objednajte si hostingcaptcha
Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia