Slovakia Chips

webové riešenia | development

Intersnack Slovensko a.s. patrí medzi kľúčových hráčov na slovenskom trhu slaných snackov. Spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1994, zastrešuje značky ako SLOVAKIA, Chio, Pom-Bär. Intersnack Slovensko je dcérskou spoločnosťou Intersnack Group, ktorá je popredným výrobcom slaných snackov v Európe so 16 dcérskymi spoločnosťami, 26 výrobnými závodmi a 6000 zamestnancami.
VýzvaIntersnack Slovensko a.s. nás v roku 2012 oslovilo v záujme o spoluprácu pri vytvorení webovej stránky pre prezentáciu produktov SLOVAKIA. Cieľom bolo vytvoriť sviežu a modernú stránku, ktorá mala zaujať dizajnom, obsahom a technickým spracovaním.

RiešenieRedizajn stránky prebehol v duchu najnovších trendov a možností tak, aby zmeny odzrkadlovali reálne potreby a nároky spoločnosti. Využili sme kombináciu HTML/CSS, flash/javascript elementov a pripravili sme dynamickú stránku so štandardnými podsekciami a navigačným menu. V rámci stránky sme vytvorili pútavé zobrazenie produktov s použitím dynamických elementov pre ich zvýraznenie a upútanie používateľa.


Sumarizácia

Stránka SLOVAKIA sa stala pútavou aj vďaka dynamickému zobrazeniu produktov a láka používateľa preklikať sa ďalšími podstránkami. Pri vytváraní webu pre klienta vždy zohľadňujeme charakter samotnej značky, konkrétne požiadavky a snažíme sa ich pretaviť do výsledku, ktorý uspokojí klienta, reprezentuje značku a zaujme návštevníka.
Web na mierucaptcha
Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia