AUDI CENTRUM BRATISLAVA

Webové riešenia / DEVELOPMENT

www.audibratislava.sk


Audi Centrum Bratislava


Audi Centrum Bratislava je autorizovaný predajca vozidiel značky Audi v Bratislave a už 6 rokov ponúka možnosť zoznámiť sa s vozidlami Audi v celej šírke súčastnej produkcie. Audi Centrum Bratislava je oficiálnym partnerom R8 a rozlohou je v súčastnosti najväčším Audi Centrom v Európe.


Výzva

Audi Centrum Bratislava nás oslovilo s požiadavkou redizajnu ich webstránky tak, aby nová stránka spĺňala normy korporátnej identity, bola prívetivá pre užívateľa a bola vyhľadatelná na internete. Okrem redizajnu bola potrebná aj úprava funkcionality pre odľahčenie manuálneho aktualizovania obsahu pomocou automatizovaného spracovávania dát a optimalizácia SEO.RiešenieRedizajn stránky prebehol na základe dizajn manuálu s prihliadnutím na potreby klienta. Okrem zachovania jednotného vizuálu, sme riešili aj prehľadnosť navigácie a plnú funkčnosť stránky pre mobilné zariadenia. Všetky tieto aspekty boli zohľadnené a implementované v na mieru naprogramovanom redakčnom systéme postavenom na modernom frameworku Yii. Naprogramovali sme automatické importy z jednotlivých zdrojov a zároveň pripravili exportovacie moduly na inzertné portály s automobilmi. Webstránku sme taktiež optimalizovali pre organické vyhľadávanie (SEO).

Sumarizácia

Stránka Audi Centrum Bratislava reflektuje jednotný komunikačný vizuál značky Audi. Je plne mobilná pre široké spektrum zariadení. Každá jedna časť stránky má prispôsobenú prehľadnú administráciu pre čo najefektívnejšiu správu obsahu. Klient má taktiež automatizovane spracovávané všetky dáta od importéra a zároveň vyriešený spôsob inzercie na portáloch. Vo výsledkoch PageSpeed Insights stránka vykazuje skvelé výsledky 93 z 100% možných bodov, čo znamená, že nie len graficky, ale aj technicky sme zlepšili dôležitú časť prezentácie.


Stránka sa navyše zobrazuje na prvých priečkach vo vyhľadávaní pre špecifické kľúčové slová, ktoré sú dôležité pre klienta.Web na mierucaptcha
Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia