Kremsa Digital

Bond reality
Know-how so zárukou

Bond reality patrí medzi stabilné realitné kancelárie. Na Slovensku pôsobí už 20 rokov. Zakladateľka BOND Reality a súčasne jej riaditeľka Mgr. Daniela Danihel Rážová je uznávanou odborníčkou v oblasti realít. Je predsedníčkou Asociácie realitných maklérov a autorkou dvoch kníh Všetko o realitách a novinky Príručka pre klientov realitných kancelárií

Bond reality sa rozhodli, že oslovia digitálnu agentúru na nastavenie marketingovej stratégie, ktorá bude kľúčová pre správne meranie návštevnosti, správania a pre ďalšie reklamné aktivity.

BOND Reality - Facebook stránka

Na základe analýzy sme vypracovali stratégiu optimálnej komunikácie značky na sociálnych sieťach a v celom online prostredí. Vypracovali sme analýzu sociálnych sietí, zhodnotili sme ich pozitíva a negatíva súčasnej komunikácie. Následne sme spravili analýzu konkurencie a odporučili “best practices” v rámci segmentu a tiež odporúčania, čoho sa vyvarovať a čo zlepšiť.  Na základe analýzy sme vytvorili marketingový mix, ktorý obsahuje stratégiu komunikácie na Facebooku a Instagrame, čiže uverejňovanie príspevkov na mesačnej báze. Taktiež sme navrhli vizuálnu šablónu pre komunikáciu na sociálnych sieťach, čím je na prvý pohľad zrejmé, že ide o značku Bond reality. Zjednotili sme vizuálnu komunikáciu, ktorá vychádza z kľúčového vizuálu a kľúčového odkazu.

Logo klienta je zaužívané, zákazníci sa s ním stretávajú veľa rokov, preto sme zrealizovali aj “refresh” logotypu do novšieho vizuálu, nie však úplne nové logo. Spolu s klientom sme nastavili aj nový “claim” a klient ho používa ako hlavný komunikačný slogan. Know-how so zárukou sa opiera o hlavné hodnoty realitnej kancelárie: spoľahlivosť, záruka, bezpečnosť, skúsenosti a profesionalita.

 

 

Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia