Kremsa Digital

Slovenské firmy na TikToku, ktoré stoja za to

20.12.2022

TikTok je aplikácia, ktorá v posledných rokoch získava na neskutočnej popularite. Je to jedna z najrýchlejšie rastúcich aplikácií v nedávnej histórii a nie je prekvapením prečo! TikTok je plný trendov, hudby, tancujúcich mladých ľudía je to proste super odreagovanie. Netreba si to však mýliť, je ako skvelý na zábavu, tak aj na edukáciu. Ponúka interaktívny zážitok pre používateľov, ktorí môžu zdieľať svoj život s ostatnými prostredníctvom krátkych videí.

Spolu s týmto interaktívnym zážitkom tiež poskytuje značkám, firmám a jednotlivcom platformu na marketing a interakciu so zákazníkmi a fanúšikmi na osobnejšej úrovni. Vďaka rýchlemu nárastu popularity veľa firiem aj na Slovensku začalo používať TikTok ako reklamné médium, ktoré môže byť nákladovo neuveriteľne efektívne. My sme veľkí fanúšikovia TikToku a o to viac, keď to slovenské firmy na TikToku jednoducho vedia!

Ktoré slovenské firmy na TikToku sú tie naše najobľúbenejšie a prečo?

1. DEDOLES

Dedoles je jedna zo značiek, ktoré podľa nás perfektne pochopili esenciu TikToku a využívajú naozaj všetko, čo táto novšia platforma ponúka. Taktiež sa nám páči, že sledujú trendy a používajú kopec tiktokových inside jokes, ktoré ich mladá cieľovka chápe a sú jej blízke.  Občas sú ich videá drzé a s humorom na hrane, no práve to ku TikToku patrí! 

To, že využívajú maskota, je naším ďalším obľúbeným znakom Dedoles TikToku, pretože hneď vieme, o akú značku ide a dlhšie si pamätáme ich videá, keďže sú vďaka nemu viac jedinečné. A ich humor! No my sa v ich videách nachádzame na dennej báze, a to je presne to, čo nám zlepšuje náladu. Aj preto je ich TikTok profil úplne úžasný!

Dedoles TikTok profil

2. KAUFLAND SLOVENSKO

Kaufland je profil na TikToku, ktorý nám ukazuje, ako sa dá budovať vzťah so zákazníkom zaujímavou formou. Perfektne spájajú zábavu s nápomocným kontentom. Vďaka tejto kombinácii nemá zákazník dôvod na odchod z ich profilu, pokrývajú viac ako jednu funkciu TikToku a budujú si tak silný vzťah so zákazníkmi. Veľmi oceňujeme ich úprimný humor a ich zobrazenie každodenných situácií, v ktorých bol každý z nás aspoň raz. Aspoň sa vďaka ich TikTok profilu nenudíme a s ich nápadmi na recept určite neostaneme hladní.  

Kaufland TikTok profil

3. NIVY CENTRUM

TikTok profil Nív nás veľmi prekvapil tým, ako sa efektívne vedia vyhrať s typicky nudným informačným kontentom. Predsa len, komu sa chce pozerať na to, kde sa aký obchod nachádza? Pri ich rafinovanom kontente, kde nenápadne a vtipne posúvajú informácie o nových prevádzkach alebo vychytávkach, sme si povedali, že takto sa to má proste robiť! Občas je tam aj čisto zábavný kontent, ktorý je vždy postavený na trendoch a ukazuje nám realitu nakupovania, ktorú každý z nás prežíva. Tak sa s nami spája na super úrovni, pretože sa pri ich profile cítime o niečo viac ,,ako doma”. 

Nivy TikTok profil

4. SLOVAK PARCEL SERVICE

Tento profil je pre nás stelesnením úprimného humoru, ktorý nás donúti rozmýšľať nad tým, ako veľmi sú kuriéri dôležití v našich životoch a koľkokrát nás už zachránili. My u nás v Kremsa agentúre si radi robíme  srandu z bežných vecí, ktoré sa nám počas dňa stanú a presne to robí aj Slovak Parcel Service na TikToku. Jedinečne uchopili zábavný aspekt TikToku a naplno využívajú jeho potenciál. Veľmi dôležitým bodom na ich profile je, že sa natáčajú aj ich reálni pracovníci počas svojich typických činností. Práve takáto autenticita sa nám veľmi páči a, jednoducho, celý ich profil nám je naozaj sympatický.

Slovak Parcel Service TikTok profil

5. RTVS

Vedieť si urobiť úprimnú a nevinnú srandu zo svojich vlastných nás vždy dokáže dostať. To, ako RTVS profil dokáže spojiť kvalitný kontent o zaujímavých seriáloch, vtipné videá zo zakulisia a ešte k tomu aj využiť známe osobnosti a spraviť si z nich srandu, je pre nás naozaj obdivuhodné. Preto ich profil sledujeme každý deň. Taktiež je krásne, ako vedeli s takou modernou platformou ako je TikTok spojiť staršie seriály a edukovať tak mladú generáciu. Vedieť miešať kontent bez toho, aby vyzeral preplnene alebo nezorganizovane, nie je ľahká vec, ale RTVS to určite dokázala. 

RTVS TikTok profil

TikTok je jedna z najviac dynamických platforiem, s ktorou pracujeme aj s našimi zákazníkmi, pretože naberá na relevantnosti neskutočnou rýchlosťou. Ak by ste chceli pomôcť s tým ako rozbehnúť svoju firmu na TikTok platforme, naučiť sa rôzne tipy a triky, určite neváhajte a kontaktujte nás a radi vám konzultačne pomôžeme. 
Kremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia