NOVÝ VIETOR
PRE VÁŠ ONLINE MARKETING

Full-service digital partner

Potrebujete zviditeľniť vašu značku v online
alebo zvýšiť predaj vašich produktov a služieb?
Budeme vašim partnerom na ceste za úspechom.

POZRITE SA, AKO SME POMOHLI INÝM

DOHODNIME SI STRETNUTIE
BOND Reality
Audi
Legrand
Mitsubishi Motors
T.O.P. Auto Bratislava
koft
Volvo
Ford
BMW
Amoeba Music

S digitálnou agentúrou Kremsa Digital sme obzvlášť spokojní. Svedčí o tom niekoľko úspešných online kampaní, ktoré prispeli k zvýšeniu predaja produktov značky Mitsubishi. Profesionálny prístup agentúry, perfektný time management, promptné dodanie služieb, na ktorých sme sa vždy vzájomne dohodli, sú hlavnými znakmi, ktorými sa Kremsa Digital môže smelo pochváliť. Ich servis môžeme len odporučiť.

Zuzana Kubíková marketing manager Mitsubishi Motors SR

Spoločnosť Kremsa Digital vždy reaguje promptne. Využíva viacero nástrojov, ktoré nachádzajú uplatnenie v jednotlivých kampaniach. Prináša taktiež riešenia pre špeciálne projekty online predajne, ako aj celého knižného vydavateľstva. Niekoľkoročná spolupráca a spokojnosť pokračuje aj naďalej.

Tomas Galierik e-commerce manager vydavateľstva IKAR, a.s.

So spoločnosťou Kremsa Digital spolupracujeme už viac ako dva roky. Okrem vysoko profesionálnej práce na bežných kampaniach oceňujeme najmä nové kreatívne prístupy, za ktoré sme boli chválení aj samotným importérom značky BMW na Slovensku. Oceňujeme snahu optimalizovať naše investície do online reklamy. Kremsa Digital je našim partnerom v oblasti online a máme v nich absolútnu dôveru.

Christian Malchárek vykonny riaditel BMW Group M

S agentúrou Kremsa Digital spolupracujeme už viac ako 5 rokov. Poskytujú nám kompletný servis online kampaní pre naše dílerstvo a značku Mitsubishi. Počas obdobia spolupráce je cítiť neustály progres a inovácie, ktoré posúvajú naše výsledky ďalej. Pozitívom je aj plynulá a bezproblémová komunikácia s našou accountkou Kristínou Konečnou.

Ivana Balážová marketing manager Auto Palace Panonska

Kremsa Digital nie je pre nás len bežnou agentúrou, ktorá si vyžiada zadanie a podľa neho "niečo urobí". Je pre nás partnerom a najmä obrovskou pridanou hodnotou v tom, ze sa aktívne zapája už do procesu tvorby zadania samotného a prináša tak veľmi potrebný pohľad zvonka. Projekty tak získavajú hodnotu, ktorú by sme im sami s najväčšou pravdepodobnosťou neboli schopní v plnom rozsahu dodať len ako klient. Samotná realizácia a najmä pomer cena/výkon v zmysle prínosu je na úrovni 10/10.

Jaroslav Šišolák managing director SFZ Marketing s.r.o.

Na našej spolupráci oceňujem vysokú mieru profesionality a angažovanosť v spoločných projektoch. Ako klient si vážim proaktívny prístup v neustále sa meniacom prostredí online sveta. Vo veľkej miere to závisí aj na informáciách o aktuálnych trendoch, ktoré agentúra dokáže zmysluplne pretaviť do stratégie a sledovať tým dosiahnutie spoločných cieľov.

Miroslav Slovák brand manager Jack Daniel’s a Finlandia vodkaKontaktujte náscaptchaKremsa Digital s.r.o.
Námestie hraničiarov 37
851 03 Bratislava
Slovakia